zamew.pl

Zabudowa

Zakład mechaniczny Zamew posiada bogatą ofertę, w której znajduje się szeroka gama różnorodnych usług dotyczących specjalistycznego sprzętu (podnośniki, wózki widłowe, żurawie) oraz samochodów dostawczych i ciężarowych.

Wykonujemy specjalistyczne zabudowy dostosowane do potrzeb oraz wymagań indywidualnych klienta. W naszej ofercie znajdują się zabudowy specjalistyczne, skrzyniowe stałe i uchylne, plandekowe oraz wywrotkowe (1W i 3W). Wszystkie nasze produkty wykonane są z bardzo trwałych i wytrzymałych materiałów (stal zwykła, stal ocynkowana, aluminium, tworzywa sztuczne, wodoodporne drewno). Dzięki temu zabudowa spełnia swoje funkcje przez długie lata, a użyte materiały dodatkowo zmniejszają masę całego pojazdu.

Naszych klientów traktujemy indywidualnie i z największą precyzją oraz profesjonalizmem podchodzimy do ich zamówień. Wszystko po to, by otrzymali zabudowę zgodną z ich wymaganiami i potrzebami. Czas realizacji naszych produktów to od 2 do 6 tygodni w zależności od stopnia skomplikowania.

 

ZAMEW TO DOŚWIADCZENIE, TRWAŁE MATERIAŁY,

SZYBKA REALIZACJA ORAZ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ WYKONANIA

Zobacz zdjęcia