zamew.pl

Serwis

Świadczymy usługi mechaniki samochodowej, blacharstwa i lakiernictwa oraz kompleksowo obsługujemy klimatyzacje samochodowe, agregaty chłodnicze i chłodnie samochodowe.

 

ZAJMUJEMY SIĄ HYDRAULIKĄ SIŁOWĄ W CAŁYM JEJ ZAKRESIE!

POSIADAMY POGOTOWIE SERWISOWE 24H

TEL. 508 446 276

 

Posiadamy mobilny serwis z możliwością wyjazdu do klienta w cenie 1zł za kilometr i 95zł za roboczogodzinę. Na wszystkie zgłoszenia od naszych klientów reagujemy szybko i sprawnie.

Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że wszystkie przewody hydrauliczne możemy zarabiać na urządzeniu, bez konieczności ich demontażu. Ponadto wytaczamy otwory na sworznie, dorabiamy tuleje u klienta bezpśredniu na urzadzeniu. Nowością jaka wprowadziliśmy jest mozliwość filtracji oleju hydraulicznego z mozliwościa odczytu komputerowego parametrów przed i po filtracji. Taka usługa redukuje koszt wymiany oleju o 80%

Mamy podpisane umowy serwisowe z takimi firmami, jak BAR, DHOLLANDIA, DAUTEL, HEWEA-FASSI, HYVA KRAKÓW, EFFER, HMF

Zajmujemy się serwisem podestów załadowczych, hakowców i bramowców, podnośników koszowych i nożycowych, podestów dla niepełnosprawnych, wyciągów towarowych, wózków widłowych, dźwigników samochodowych, dźwigów samojezdnych, żurawi a także suwnic i wciągników jak i wszystkich maszyn budowlanych. Prowadzimy kompleksowa mechanike samochodów cięzarowych i dostawczych oraz obsługujemy wszystkie typy klimatyzacji, agregatów chłodniczych i ogrzewań postojowych.